Lysanne uit Veere zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey hoi! Ik loop ene beetje vast met mijn Windows PC en ik heb dringend hulp nodig van een computer nerd. Natuurlijk heb ik een gepaste beloning voor degene die mij helpt..!
In natura met StacyIk heb per direct iemand nodig die een webcam kan installeren. Ik weet echt niets van computers, maar ik moet video chatten voor mijn werk. Ik kan je helaas alleen zo betalen..
Contact info van KathelijneDe kraan van mijn badkamer is kapot. Ik zoek met spoed iemand die dat voor mij kan repareren, Ik kan niet met geld betalen. Ik vergoed in natura, als dat OK is voor jou.
Contact info van MadelienBen jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D
Klusjes voor Tialda