Marietje uit Westerveld zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn bed moet een etage naar beneden en dat lukt mij nooit alleen. Als je mij helpt en het staat er, kunnen we het meteen testen, bij wijze van beloning voor je hulp..
Sexdating met GerjanneIk ben op zoek naar iemand met een kettingzaag die een boom kan trimmen voor mij. Na afloop mag je dan kennis maken met mijn getrimde poesje..
Sexdating met LennekeIk ben dringend op zoek naar een schoorsteen veger! Maar, let op, die geen geld vraagt voor zijn werk, maar zich door mij in natura in de badkamer laat vergoeden op mijn manier!
Klusjes voor AnnekeHi... ben onlangs geopereerd en mag niets zwaars tillen, maar ik heb wat lompe objecten die naar de stort moeten. Als je dat voor mij doet wacht ik daarna op jou, zonder kleren..
Klusjes voor Emmelie