Pleuni uit Oudenaarde zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit echt met een rot probleem: lekkage! Ik heb een emmer in de woonkamer gezet want het komt dwars door het dak. Wie kan mij - arme studente - helpen? In ruil voor een vrijpartij?
In natura met JimkeIk zit diep in de schulden en kan me een reparateur niet veroorloven voor mijn kapotten wasmachine. Ik ben dus min of meer gedwongen om het op deze manier te doen :/
In natura met LyskeIk heb niemand die mij wil helpen met mijn verhuizing en ook geen geld voor een bedrijf en... geen rijbewijs... Ik ben een beetje radeloos... Dan maar op deze manier :/
In natura met BerendinaIk heb hulp nodig voor een belastingaangifte. Ik ben bereid in natura te betalen. Alleen op voorwaarde dat je mijn aangifte correct behandelt en afwerkt.
Meer over Geke