Reijertje uit Schouwen-Duiveland zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'meubel transport'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Snap echt geen zak van computers. Ik moet allemaal documenten uitprinten, maar het werkt voor geen meter. Kan iemand mij uit de problemen helpen? Vergoeden doe ik met mijn lijf.
Klussen voor RoosmarijnHey, ik zou graag een leuk behang op die muur achter me willen hebben, maar ik weet niet hoe ik dat netjes moet doen. Wie helpt me? In ruil voor een fijne vrijpartij met mij..
Contact met FleurtjeIk heb twee oude machines van mijn grootouders gekregen, maar ze doen het beiden niet. Ik heb er een vrijpartij voor over als jij ze aan de praat krijgt
Sexdating met ClaartjeKan iemand mij helpen om whatsapp op mijn telefoon te installeren? Ik krijg steeds een error. Ik heb niemand die me wil helpen. Als je een lekker vent bent mag je me daarna neuken.
Sex date met Karmijn