Zara uit Beringen zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'schutting installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik snap helemaal niks van een Ikea buffet, hoe ik die in elkaar moet zetten en ik heb geen vent om me er mee te helpen. Daarom zoek ik hier iemand die langs kan komen..
In natura met EllanoorIk ben twee weken geleden geopereerd en ik kan de tuin niet doen. Mijn buren beginnen te klagen, dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen in ruil voor een potje vrijen.
Contact met ChristinaMijn hond heeft een groot gat gemaakt in een van mijn muren en ik vind de offertes echt te duur. Ik vind het echter geen probleem in de klus in natura te vergoeden..
Contact info van WykeIk ben per direct op zoek naar een man die een security camera op kan hangen bij mij thuis. Als het werkt kun je met mijn borsten spelen. Heel veel mannen dromen daarvan!
Meer over Ritaje