Babette uit Heerlen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'tuin doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zou iemand voor mij een klerenkast naar de eerste verdieping kunnen tillen? Mag ik je daar voor dan beloning met orale seks? Ik heb namelijk geen geld voor een betaling.
Meer over JeanneHey lekker ding, kom je met mij mee in bad? Ja, zou je dat willen? Ok... maarrrrr ik heb wel een voorwaarde: eerst repareer jij mijn lekkende kraan... Anders niet in bad met mij :)
Klusjes voor GeaHelp! Ik ben studente en heb mijn auto echt nodig, maar de motor wil niet meer starten sinds twee dagen! Wat moet ik doen? Ik ben bereid om je in natura te vergoeden als me helpt!
Hulp voor sex met JannekeMijn grasmaaier is kapot en mijn tuin van 300m2 mag wel eens gemaaid worden. Kom jij dat voor me doen met jouw maaier? Nemen we daarna samen een bad... deal?
Klusjes voor Vere