Babette uit Heerlen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'tuin doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Jij schildert voor mij een muur en als ik tevreden ben met het resultaat gaan we samen een douche nemen. Lijkt jou dat wat? Ik heb de verf, maar geen kwasten.
Hulp voor sex met DetjeIk zoek iemand die mijn gras kan maaien en in ruil daarvoor met mij een douche wil nemen. Mijn grasmaaier is kapot, dus wel met die van jou komen. Mijn tuin is klein.
Sex date met YnekeHet water in mijn wasbak loopt niet meer weg en het lukt met niet om dat zelf te repareren. Wil iemand z.s.m. helpen? In ruil voor een blowjobje?
Klusjes voor JaylinnBeste klusjesmannen, is hier iemand die voor mij laminaat parket kan leggen en in ruil voor zijn job seks met mij accepteert? Wat je op de foto ziet krijg je letterlijk..
In natura met Nicolien