Emelie uit Sint-Truiden zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik moet een box getimmerd hebben om een open gat in het toilet te verbergen. Het zal wel niet moeilijk zijn, maar ik krijg nog niets eens een spijker recht in het hout..
Klussen voor EstelleIk heb een zware, dikke matras die naar mijn slaapkamer op zolder moet. Ik krijg dat met geen mogelijkheid voor elkaar. Jij wel? Dan testen we de matras daarna meteen..
Klusjes voor ElmiIk ben op zoek naar een nieuwe woonruimte in Drenthe. Als jij voor mij de gouden tip hebt zal ik je in natura belonen! Dus voor een persoon, huis of appartement, met garage.
Contact info van AinoaDe kraan van mijn badkamer is kapot. Ik zoek met spoed iemand die dat voor mij kan repareren, Ik kan niet met geld betalen. Ik vergoed in natura, als dat OK is voor jou.
Contact info van Madelien