Emelie uit Sint-Truiden zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Dit is wat je krijgt als je me helpt bij het verplaatsen van een grote eikenhouten kast een etage hoger.. (Waarschijnlijk moet hij eerst deels uit elkaar gehaald worden)
Klusjes voor BerdienDe afwas stapelt zich op, oude spullen slingeren overal rond, vlekken, potten, pannen... kortom, het is een grote bende hier en ik haat opruimen! Ik zoek dus hulp..
In natura met NoanneIk zit met een vervelend computer probleem. Mijn virusscanner blokkeert poorten die open horen te staan. Los jij het voor me op? Dan zal ik jou oraal bevredigen als beloning.
Contact info van LeanneEven lekker met mijn borsten spelen? Dan kan... Maar dan moet je wel even een stuk muur voor me stuccen :))) Ongeveer 1,5m2 Dus dat valt wel mee, toch?
Klussen voor Marjon