Jasperijntje uit Lelystad zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'kachel schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb allerlei beton brokken in mijn tuin en ik krijg die met geen mogelijkheid zelf weg, dus ik zoek per direct assistentie en ik ben bereid om in natura te betalen.
In natura met SusanIk leef van een uitkering dus ik heb geen geld en mijn huisbaas wil dat ik twee beton blokken uit de tuin verwijder. Wie mij helpt mag me voor een uurtje hebben..
Klusjes voor MeintjeIk bied bij deze mijn lichaam aan, voor wie de verhuizing van mijn studentenkamer naar een andere kamer wil doen. Ik heb niet veel, maar mijn bed en kast zijn zwaar.
Meer over HendriekeIk ben door een probleem in mijn arm niet in staat om een kamer te schilderen, wat wel hard nodig is, maar ik kan wel de liefde bedrijven met degene die het voor me doet..
Klussen voor Trienke