Lizzie uit Zwartewaterland zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar iemand die mijn dochter (14) kan helpen op regelmatige basis met haar huiswerk. Ik kan me geen vergoeding in euros veroorloven, maar wel in natura, als dat OK is voor jou.
Contact met SophiekeIk word helemaal gek van mijn wasmachine! Niks werkt, dat dingt draait niet. Geen idee wat het is, maar ik heb er een goede vrijpartij voor over. Help jij me? Please
Sex date met JentineMijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?
In natura met BregtjeIs hier iemand in de zaal die bij mij thuis een parket vloer kan komen leggen? Ik heb het parket hier al liggen, maar ik heb geen gereedschap. Beloning in natura is ok..?
Meer over Tiffany