Romee uit Aalst zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik zit echt met een rot probleem: lekkage! Ik heb een emmer in de woonkamer gezet want het komt dwars door het dak. Wie kan mij - arme studente - helpen? In ruil voor een vrijpartij?
In natura met JimkeIk heb de komende tijd af en toe een lift nodig naar mijn nieuwe job. (8km) Ik heb niet zo veel geld, dus mijn idee is dat ik je elke keer aftrek wanneer je me rijdt.
Sex date met MaamkeHoe zou jij het vinden als jij die lijf voor een uurtje krijgt, nadat jij voor mij 3 kallax meubels hebt opgezet? Ik doe dit niet alleen uit noodzaak, maar ook voor mijn plezier.
Sex klus voor ChrisjeIk hoorde dat je hier gemakkelijk hulp kunt vinden... Iemand die interesse heeft in het opruimen van mijn huis, samen met mij? En na afloop samen een warme douche nemen, etc ?
Klussen voor Danisha