Mienke uit Dendermonde zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Waarom ik kies voor een betaling in natura? Niet omdat ik geen geld heb, maar ik heb wel heel erg veel zin... Dus dit leek me een mooi excuus voor een lekker nummertje..
Sexdating met BirkeMijn auto maakt een raar geluid en ik durf er niet meer mee te gaan rijden. Welke handyman kan dit voor mij fixen? Ik betaal je niet met geld, maar met mijn lichaam, ok?
Klussen voor NathalieDoor de storm is een dakpan van mijn dak weggevlogen en nu lekt het in mijn kamer. Wie het repareert mag me een keertje compleet hebben. Zo zie ik er uit
Meer over JohannekeIk zoek iemand met wie ik mijn Spaans kan oefenen, want ik moet binnenkort een examen afleggen, maar het zit me allemaal nog niet zo lekker. Ik betaal in natura, want geen geld :/
Contact met Malou