Mienke uit Dendermonde zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied - let op... een blowjob, inclusief zaadslikken, als jij me kunt helpen bij mijn tentamen Nederlands! Ik leg je iva P.M. uit wat je precies moet doen.
Klussen voor SijkeIk zoek een handige man die goed met de hamer overweg kan en die een reparatie uit kan voeren voor mij. Ik kan helaas niet anders betalen dan in natura met mijn lijf.
Contact met AnnigjeEen boom is omgevallen in mijn tuin en ik beschik niet over het juiste gereedschap om dat allemaal op te ruimen. Kun jij mij daarmee helpen? In ruil voor een nummertje met mij?
Sex date met DyckeIk heb een paar erg zware en lompe objecten die ik naar een andere kamer moet verplaatsen, maar ik ben maar een jonge studente, snif snif... Ik vergoed in natura.
Meer over Susanne