Samen in bad gaan met Mienke uit Dendermonde voor muur schilderen

Contact met Mienke

Mienke uit Dendermonde zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben Mienke en ik ben bereid om met jou een sexy douche te nemen als je mijn badkamer muur kunt schilderen, boven de tegels. Er zitten rare vlekken op die ik wit wil hebben.
Naam:
Mienke
Plaats:
Dendermonde
Klus:
Muur schilderen
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Mienke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Ires · Halle, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Ik ben radeloos, want door de storm heb ik verschillende dakpannen verloren, maar ik heb geen geld om daar wat aan te doen en ik heb een probleem met de verzekering. Wie helpt mij??

In natura met Ires
Bregt · Scherpenheuvel-Zichem, Vlaams-Brabant
Beloning: Handjob

Heeft er iemand van die crème om een gat in de muur mee op vullen? En dat gereedschap ervoor? Kun je dat bij mij thuis komen doen? Is het OK als ik ik je met een handjob vergoed?

Sexdating met Bregt
Annemijn · Lokeren, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ben op zoek naar een tegellegger voor een oppervlakte van 11m2. Tegels zijn al besteld en worden geleverd. Mijn vergoeding doe ik in natura. Een uur seks met condoom.

Klusjes voor Annemijn
Marijntje · Westervoort, Gelderland

Ik heb een nieuwe bank nodig... Heeft iemand een mooi bankstel met 4 plaatsen voor mij en kom je dat brengen en haal de oude weg? Dan mag je mij daarna zelf op de bank leggen...

Hulp voor sex met Marijntje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.