Mienke uit Dendermonde zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een document van 7 pagina's dat ik uit het Frans vertaald moet hebben naar het Nederlands. Het kost enorm duur en ik heb geen geld daarvoor. Is een vrijpartij ook ok?
Klussen voor IsabeauIk heb een nieuwe tablet, maar ik krijg er geen wifi op, dus ik zou graag iemand willen ontvangen die mij daar bij kan helpen. Ik pijp alleen als alles werkt.
Contact met MaatjeIk ga bij mijn vriendin intrekken en ik zoek een sterke man die me kan helpen met de verhuizing. We zijn beiden bi-seksueel, misschien vinden we een leuke beloning?
Klusjes voor CaitlynnWat als jij mij kwam helpen de tuin te doen en ik kleedde me zoals op de foto? Ik denk dat we het wel eens kunnen worden over de vergoeding voor je werk, toch?
In natura met Martine