Pleunie uit Harelbeke zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap echt totaal niet hoe ik mijn webcam aan de praat krijg. Ik heb windows vista en krijg steeds een error. Wie kan mij helpen? Beloning is pijpbeurt met slikken.
Klussen voor LieckeWie kan me helpen met mijn verhuizing? Ik woon bij mijn ouders, maar ik ga op kot. Ik heb geen geld, maar wel wat je op de foto ziet... is dat ook goed als vergoeding?
Sexdating met SofiaIk snap helemaal niks van een Ikea buffet, hoe ik die in elkaar moet zetten en ik heb geen vent om me er mee te helpen. Daarom zoek ik hier iemand die langs kan komen..
In natura met EllanoorIk ben niet de jongste meer en ik heb een aantal zware objecten in mijn garage die echt naar de milieustraat moeten. Ik bied je een uur seks aan in ruil voor deze klus..
Sexdating met Irene