Annemiek uit Deinze zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'triootje' in ruil voor: 'oven schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik heb een enorme berg kleding die gestreken moeten worden en ik heb er gewoon geen zin in. Als jij het van me wilt overnemen, gaan we samen eens lekker vrijen.
Contact info van MeganIk heb een blowjob over voor degene de mijn ratelende verwarming kan repareren. Ik word namelijk helemaal gek van dat getik en in de garage vragen ze er 150 euro voor :(((
Meer over PienIk zoeken man voor vertalen tekst. Is belangrijk. Turks - Vlaams. Geen geld voor betalen. Met mond en handen jou betalen. Ik woon Oostende. Help snel.
In natura met OlcayIk kan wel wat hulp gebruiken bij het schilderen van het plafond van mijn woonkamer. Ik kan je helaas niet met euro\'s betalen, maar wel met mijn lichaam..
In natura met Marretje