Elisabeth uit Doesburg zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die mijn oprit wil ontdoen van grof vuil, zodat ik mijn auto daar weer kan parkeren. Ik zit heel krap bij kas, dus ik bied je mijn lichaam aan als vergoeding.
Sex date met EdaKan iemand mij helpen om een grote houten kast naar de schuur te verplaatsen? Lukt me nooit in mijn eentje. Ik betaal met een complete blowjob, is dat een deal?
Contact met StaceyIk heb een enorme berg kleding die gestreken moeten worden en ik heb er gewoon geen zin in. Als jij het van me wilt overnemen, gaan we samen eens lekker vrijen.
Contact info van MeganDe afwas stapelt zich op, oude spullen slingeren overal rond, vlekken, potten, pannen... kortom, het is een grote bende hier en ik haat opruimen! Ik zoek dus hulp..
In natura met Noanne