Jiske uit Diest zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'kachel schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik ben op zoek naar iemand die het behang uit mijn keuken weg kan halen, want ik wil er iets anders voor in de plaats doen. Ik heb geen geld, ik vergoed alleen in natura.
Sexdating met HilligjeMijn vraag aan jou is: hoeveel kamers van mijn appartement wil jij voor mij schilderen voor een vrijpartij? Alleen de muren, niet de plafonds en ook niet de vloer.
In natura met LyfkeMijn auto maakt een raar geluid en ik heb geen geld om naar de garage te gaan, waar ze me sowieso af zullen zetten. Ik geef liever een blowjob en laat je goed spuiten.
Sexdating met TeunieIk heb nogal wat onkruid in mijn tuin en ik heb last van mijn been, waardoor ik moeilijk kan staan, maar ik kan wel vrijen, mocht dat je interesseren bij wijze van beloning..
Meer over Adriaantje