Louelle uit Neder-Betuwe zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'lift geven'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey hey, ik heb een issue op mijn PC en zoek iemand die dat gratis wil komen oplossen. Nou ja, gratis.. Als je het oplost mag je even met mijn tietjes spelen. Inclusief eraan likken.
Klussen voor JoeskeIk heb een aantal probleempjes op mijn computer, dus ik zoek hier een leuke nerd die mij daar bij kan helpen. Ik heb Windows 10 en een klote printer. Vergoeding in natura?
Klusjes voor LieveIk wil in mijn badkamer behang hebben. Ik weet dat het een rotklus is, maar ik zal je in natura er voor betalen. Ik beid je mijn vagina en mijn anus aan.
Contact info van BeikeWat als jij mij kwam helpen de tuin te doen en ik kleedde me zoals op de foto? Ik denk dat we het wel eens kunnen worden over de vergoeding voor je werk, toch?
In natura met Martine