Louelle uit Neder-Betuwe zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'lift geven'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie kan een weekendje voor mijn hond zorgen? Ik wil je er niet voor betalen mt geld, maar wel met een heerlijke blowjob, inclusief klaarkomen in mijn mond... Deal?
Sex date met CarienIk laat me gratis neuken door de man die mij binnenkort kan komen helpen bij mijn verhuizing. Ik heb niet veel spullen meer, maar wel wat zware meubels.
Klusjes voor FieneBen jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D
Klusjes voor TialdaMijn garage staat vol met dingen die naar de stort moeten, maar mijn auto is te klein en ik heb geen aanhanger. Ik kan wel heel goed pijpen en ik slik eventueel ook.
Hulp voor sex met Madelon