Marijke uit Turnhout zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die mijn oven kan schoonmaken. Ik heb er iets in laten exploderen, maar het lukt me niet om alles weg te krijgen. Mijn borsten zijn jouw beloning..
Contact met PietronellaHi.. ik ben klein van stuk en ik zit met twee lampen die aan het plafond moeten worden bevestigd. Zou jij dat voor me willen doen en dan in ruil daarvoor met mijn borsten spelen?
Klussen voor MarrigjeIk ben heel dringend op zoek naar een woonruimte voor mij alleen! Ik woon nu in een hotel! De gouden tip zal zeer genereus beloond worden door mij, in natura!!
Sexdating met CocoIk ben bereid om heel ver te gaan qua vergoeding als iemand mijn hele tuin eens kan opknappen... Er mnoet veel gebeuren, dus twee heren mogen het ook doen.
Meer over Anne-Marij