Marjelle uit Vilvoorde zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'ikea meubel opbouwen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn dak lekt... wie komt mij gratis helpen? Nou ja, gratis... misschien dat mijn foto je een klein idee geeft wat betreft de vergoeding die ik petto heb?
In natura met LeaIk zoek iemand die voor mij een webcam aan de praat kan krijgen. Het is een losse die je met USB vast moet maken, maar ik krijg geen beeld. Als het lukt zijn mijn borsten even voor jou..
Sex date met GrietjeMijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?
In natura met BregtjeMijn keuken moet op enkele punten opgeknapt en gerepareerd worden. En ik heb daar niet echt geld voor, maar ik ben wel bereid om je te belonen met mijn lichaam!
Contact met Catelijne