Nimke uit Hengelo zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Welke lieve man zou zo aardig willen zijn om mijn beide fietsbanden te komen plakken of vervangen? Beloning is na afloop bij mij op de bank ;)
Klussen voor EllemijnHey hey, ben op zoek naar iemand die met elektriciteit overweg kan. Ik heb extra stopcontacten nodig. Ik koop het materiaal, maar je loon betaal ik alleen in natura.
Meer over DanineHet leek me leuk om eens te testen of dit werkt: ik heb een stapel tegels die in mijn bijkeuken gelegd moeten worden. Ik betaal je geen cent, maar ik bied je wel mijn lichaam aan. Is dat OK?
Klussen voor FienMijn auto maakt een raar geluid en ik heb geen geld om naar de garage te gaan, waar ze me sowieso af zullen zetten. Ik geef liever een blowjob en laat je goed spuiten.
Sexdating met Teunie