Anne-Floor uit Echt-Susteren zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

I need translation help for some important paperwork. French to Dutch... I can\'t pay with money, but I am willing to pay with my body. Only one time, after the work is made.
Sex klus voor AnneIk zoek hulp bij het opruimen van mijn appartement. Ik ben onlangs geopereerd en kan niet te veel bewegen. Als vergoeding mag je me op bed nemen (ik lig op mijn rug)
Sex date met JeltsjeHallo. Ik ben bereid mijn benen voor je te openen op voorwaarde dat je me helpt met een administratieve taak waarvoor ik de benodigde kennis mis. Graag een nette man..
Contact info van CleoIk heb angst voor electriteit, maar toch wil ik graag een extra stopcontact in mijn kamer. Wil jij dat voor me doen? En zo ja, kan ik je dan betalen met mijn lichaam? (Na afloop)
In natura met Tiemetje