Anne-Floor uit Echt-Susteren zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben allesbehalve technisch... ik krijg mijn wasmachine niet meer gerepareerd! Help! Ik heb er een pijpbeurt met slikken voor over, als jij hem aan de praat krijgt!
Contact met RomeeHello... ik zoek een schilder die mijn woonkamer eens helemaal onder handen kan nemen. Mijn spaarrekening is echter nogal krap, dus ik wil slecht betalen met seks.
Contact met EliseIk bied je een spannende douche aan samen met mij als jij mijn complete regengoot schoon komt maken. Mijn huisje is niet groot, maar ik kan er zelf niet bij, dus ik heb hulp nodig..
Hulp voor sex met SusanBen per direct op zoek naar een huiswerk begeleider om er voor te zorgen dat ik dit schooljaar goed afsluit.. Ik heb geen geld, geen baan, maar wel een lichaam om mee te betalen.
Klusjes voor Vita