Carijn uit Genk zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'afval weggooien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb het in de rug en het lukt me nooit om een grote, dikke matras naar de eerste etage te dragen. Hij staat in de gang, maar ik heb echt hulp nodig!
Hulp voor sex met NinoukDit genereuze lichaam is voor een half uur helemaal van jou, mits het je lukt om mijn vaatwasser te repareren! Het water wil niet meer wegstromen.
Contact info van AnnemieHeeft er iemand van die crème om een gat in de muur mee op vullen? En dat gereedschap ervoor? Kun je dat bij mij thuis komen doen? Is het OK als ik ik je met een handjob vergoed?
Sexdating met BregtHelp! Ik ben studente en heb mijn auto echt nodig, maar de motor wil niet meer starten sinds twee dagen! Wat moet ik doen? Ik ben bereid om je in natura te vergoeden als me helpt!
Hulp voor sex met Janneke