Carijn uit Genk zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'afval weggooien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Dit is wat ik je aanbied als jij in mijn woonkamer en slaapkamer parket komt leggen. Inclusief de plinten. Het materiaal heb ik al in huis, maar gen gereedschap en geen skills..
Klussen voor MarinkeIk ga op kot, maar heb geen rijbewijs dus ik kan mijn spullen niet verhuizen. Ik zoek iemand die een vergoeding in natura accepteert en met een busje op en neer wil rijden (24 km)
Meer over SijgjeZou iemand zo vriendelijk willen zijn om het gras bij mijn moeder te maaien? Ik kan je helaas niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam. Maaibeurt = neukbeurt.
In natura met MijkeIk heb een raar schermpje op mijn computer, echt heel irritant. Ik krijg het niet weg. Wil jij het voor me oplossen? Ik geef je na afloop een handjob, als het gelukt is..
Sex klus voor Annegien