Borsten betasten van Francien uit Groningen voor fietsband plakken

Klusjes voor Francien

Francien uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..
Naam:
Francien
Plaats:
Groningen
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Groningen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Francien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Sophieke · Menen, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik voel me de laatste tijd onveilig en wil graag drie beveiligingscamera's plaatsen rondom mijn woning. Kun jij mij daarbij helpen? In ruil voor een beloning in natura?

Klusjes voor Sophieke
Franske · Beemster, Noord-Holland

Ik heb drie kinderen die allemaal een enorme puinhoop hebben gemaakt in hun kamers en ik weet niet meer hoe ik dit moet organiseren. Ik heb dringend hulp nodig!

Hulp voor sex met Franske
Susanna · Rijssen-Holten, Overijssel

Wie wil er bij mij elektra aanleggen in ruil voor een vrijpartij zonder limieten? Ik heb geen geld voor een elektricien, maar ik zit hier dus wel even in het donker..

Hulp voor sex met Susanna
Diewertje · Zuidhorn, Groningen
Beloning: Neuken

Ik kan vanwege mijn rugproblemen mijn ramen niet wassen. Ik heb geen geld voor een professionele glazenwasser, dus ik zoek iemand die ik in natura kan betalen.

Sex date met Diewertje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.