Borsten betasten van Francien uit Groningen voor fietsband plakken

Klusjes voor Francien

Francien uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..
Naam:
Francien
Plaats:
Groningen
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Groningen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Francien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Amelie · Zottegem, Oost-Vlaanderen

Ik heb echt twee linkerhanden en toch zou ik graag een kraan in mijn badkamer willen hebben. Ook de afvoer buizen ontbreken er. Maar ik zal je goed belonen als je me helpt.

Sex klus voor Amelie
Livia · Peel en Maas, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar een man die in mijn huis beveiligings camera's kan installeren. En die daarvoor niet met geld betaald hoeft te worden, maar liever met mijn kale poesje...

Contact info van Livia
Gieske · Utrecht, Utrecht

Kan iemand deze week mijn studenten kamer komen stofzuigen? Ik kan niet bukken, door een klein probleempje in de rug. Dan mag je eens met mijn borsten spelen als beloning.

Sex date met Gieske
Elmi · Urk, Flevoland

Kan iemand een zware tafel komen ophalen en wegbrengen? Eenmaal in je busje of op je aanhanger mag je je even lekker vermaken met mijn blote borsten. Aanraken en likken.

Sex klus voor Elmi
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.