Jacquelien uit Veere zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'timmerklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik krijg steeds een vervelende popup op mijn scherm. Ik word er helemaal gek van. Ergens een nerd aanwezig die dat kan oplossen en van grote borsten houdt?
Klussen voor KarlijnIk heb een nieuw zwembad gekocht. Die op de foto is lek gegaan. Kan iemand me helpen om de nieuwe op te zetten? Dan mag je daarna met mij het water in!
Sex date met ElviraZou iemand zo vriendelijk willen zijn om het gras bij mijn moeder te maaien? Ik kan je helaas niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam. Maaibeurt = neukbeurt.
In natura met MijkeIk ben Mienke en ik ben bereid om met jou een sexy douche te nemen als je mijn badkamer muur kunt schilderen, boven de tegels. Er zitten rare vlekken op die ik wit wil hebben.
Contact met Mienke