Sabine uit Echt-Susteren zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'kamer opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je 10 minuten met mijn borsten aan als jij een beton blok van 80 x 60 x 50 cm uit mijn tuin weg kan halen en naar de stort kan brengen. Beloning pas na het handenwassen.
Contact info van CarijnWelke man wil bij mij thuis een vinyl vloer komen leggen (die al besteld is) en in ruil daarvoor een vrijpartij met mij accepteert? Ik ben niet lelijk, slecht diskreet ;)
Meer over AnneminkeHeren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?
Sexdating met MarijtjeZie je die oven hier? Dis is heel vies, als gevolg van een klein ongelukje... Is iemand bereid om die voor mij schoon te poetsen en dan een beloning van mij persoonlijk te krijgen?
Contact met Vere