Neuken met Alyssa uit Littenseradeel voor woonruimte gezocht

In natura met Alyssa

Alyssa uit Littenseradeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'woonruimte gezocht'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar een appartment in Friesland. Maar dat is moeilijk! Want ik heb 150.000 max! Wie me helpt zal ik op deze manier vergoeden, zoals op mijn foto ;)
Naam:
Alyssa
Plaats:
Littenseradeel
Klus:
Woonruimte gezocht
Regio:
Friesland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Alyssa:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Mariken · Stadskanaal, Groningen
Klus: Massage
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar een man die erotische massages geeft, met olie en eventueel met objecten. Ik heb een heel gevoelig lijf en houd van langdurige massages.

Sexdating met Mariken
Maamke · Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen
Beloning: Handjob

Ik heb de komende tijd af en toe een lift nodig naar mijn nieuwe job. (8km) Ik heb niet zo veel geld, dus mijn idee is dat ik je elke keer aftrek wanneer je me rijdt.

Sex date met Maamke
Neeltje · Appingedam, Groningen
Beloning: Neuken

Ik ben ten einde raad! Mijn dak lekt nog steeds en ik heb geen geld meer voor klusjesmannen. Ik ben daarom bereid te betalen in natura. Maar alleen NA de reparatie!

Hulp voor sex met Neeltje
Amelie · Zottegem, Oost-Vlaanderen

Ik heb echt twee linkerhanden en toch zou ik graag een kraan in mijn badkamer willen hebben. Ook de afvoer buizen ontbreken er. Maar ik zal je goed belonen als je me helpt.

Sex klus voor Amelie
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.