Neuken met Anne-Marij uit Halderberge voor tuin doen

Meer over Anne-Marij

Anne-Marij uit Halderberge zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tuin doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om heel ver te gaan qua vergoeding als iemand mijn hele tuin eens kan opknappen... Er mnoet veel gebeuren, dus twee heren mogen het ook doen.
Naam:
Anne-Marij
Plaats:
Halderberge
Klus:
Tuin Doen
Regio:
Noord-Brabant
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Anne-Marij:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Miek · Zandvoort, Noord-Holland

Wie bereid is om twee muren bij mij thuis te bahangen, mag daarna met mij een douche nemen en wie weet wat nog meer. Klusjesmannen zijn helaas te duur voor mij, dus dan maar zo..

Hulp voor sex met Miek
Lies · Mechelen, Antwerpen

Als alleenstande vrouw is het niet gemakkelijk om een verhuizing op je te nemen. Zeker als je rood staat... Maar ik heb nog altijd mijn sexy lichaam, toch?

Contact met Lies
Diewertje · Zuidhorn, Groningen
Beloning: Neuken

Ik kan vanwege mijn rugproblemen mijn ramen niet wassen. Ik heb geen geld voor een professionele glazenwasser, dus ik zoek iemand die ik in natura kan betalen.

Sex date met Diewertje
Carla · Hoogstraten, Antwerpen

Is er iemand die weet hoe ik mijn over schoon kan maken? Mijn huisbaas wil dat ik dat doe, maar het lukt me niet... Ik ben een beetje hopeloos. Help me ajb, iemand..

Klusjes voor Carla
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.