Anne-Marij uit Halderberge zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tuin doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De WC waar ik hier op zit is verstopt en dat moet opgelost worden. Wie kan mij helpen en wie accepteert daar een vergoeding voor die ik je in natura dmv seks aanbied?
Meer over LoutjeIk zoeken man voor vertalen tekst. Is belangrijk. Turks - Vlaams. Geen geld voor betalen. Met mond en handen jou betalen. Ik woon Oostende. Help snel.
In natura met OlcayZou jij eens in bad willen gaan met mij? Zou je dan zo lief willen zijn om windows 10 op mijn laptop te installeren? Mij lukt het totaal niet en ik heb er geen geduld voor.
Contact info van VereZou iemand zo vriendelijk willen zijn om het gras bij mijn moeder te maaien? Ik kan je helaas niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam. Maaibeurt = neukbeurt.
In natura met Mijke