Neuken met Annebel uit Beek voor tegels leggen

Meer over Annebel

Annebel uit Beek zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tegels leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek een tegellegger voor mijn badkamer, maar ik kan helaas alleen maar vergoeden met mijn lichaam. De tegels zijn al aanwezig. De badkamer is niet zo groot.
Naam:
Annebel
Plaats:
Beek
Klus:
Tegels leggen
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Annebel:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Franske · Beemster, Noord-Holland

Ik heb drie kinderen die allemaal een enorme puinhoop hebben gemaakt in hun kamers en ik weet niet meer hoe ik dit moet organiseren. Ik heb dringend hulp nodig!

Hulp voor sex met Franske
Mienke · Mortsel, Antwerpen

Heeft iemand zo\'n ding om de wc-pot mee te ontstoppen? Volgens mij zit er iets klem in die van mij... Wie lief is om me uit de brand te helpen mag me overal betasten...

Sex date met Mienke
Melody · Enschede, Overijssel

Ik heb een voorstel: jij komt die bende in mijn studentenkamer opruimen en als beloning mag je 10 minuten met mijn borstjes spelen. En misschien nog wel wat meer ;)

Klussen voor Melody
Rosan · Veere, Zeeland

Mijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.

Klusjes voor Rosan
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.