Neuken met Annebel uit Beek voor tegels leggen

Meer over Annebel

Annebel uit Beek zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tegels leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek een tegellegger voor mijn badkamer, maar ik kan helaas alleen maar vergoeden met mijn lichaam. De tegels zijn al aanwezig. De badkamer is niet zo groot.
Naam:
Annebel
Plaats:
Beek
Klus:
Tegels leggen
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Annebel:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Louise · Ronse, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar iemand die de houten vloer van mijn woonkamer kan polijsten. Het is niet meer dan 16m2, maar ik heb geen werk meer en kan niet met geld betalen..

In natura met Louise
Roosmarijn · Zuidhorn, Groningen
Klus: Bijles
Beloning: Handjob

Ik heb serieuze concentratie problemen en het lukt me niet om mijn huiswerk snel af te maken. Ik zoek dringend hulp voor bijles. Ik heb geen geld, maar vergoed je graag in natura.

Contact met Roosmarijn
Esmay · Noordoostpolder, Flevoland

Kan iemand mijn konijn voeren in het weekend? Maar een enkele keer. Je kunt via mijn tuin het hok bereiken. Ik laat je daarna met mijn borsten spelen bij wijze van vergoeding.

Klusjes voor Esmay
Berendina · Hengelo, Overijssel

Ik zoek iemand met spierballen om een kast van de ene kamer naar de andere te verplaatsen. Ik bied je een vergoeding aan in natura: 5 minuten met mijn borsten spelen.

Contact info van Berendina
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.