Annelin uit Roeselare zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'timmerklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Is er iemand die weet hoe ik mijn over schoon kan maken? Mijn huisbaas wil dat ik dat doe, maar het lukt me niet... Ik ben een beetje hopeloos. Help me ajb, iemand..
Klusjes voor CarlaKan ik je met deze foto verleiden tot een auto reparatie? Hij moet verkoopklaar gemaakt worden... De beloning is dus wat je hier op deze foto ziet. Na afloop uiteraard ;)
Klusjes voor LentheIk heb een verstopte afvoer en chemische producten lossen het niet op. Wie kan mijn wastafel ontdoen van deze ontstopping? Mag je daarna een beetje met mijn borsten spelen..
Hulp voor sex met DoorHi... ik heb een aantal Ikea meubels op het oog die ik zelf niet kan transporteren en ik heb ook niet het geld voor een levering... Wie accepteert deze klus in ruil voor een uurtje sex?
Klussen voor Lucia