Babet uit Grootegast zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'printer repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben onlangs verhuisd naar een huis met een tuin die een grote bende is. Ik zoek dus hulp en ik heb geen geld meer over door die hele verhuizing, dus ik ben bereid om in natura te betalen.
Meer over Anne-MeikeGoedendag, ik heb een klein timmerklusje voor een handige man en qua beloning had in gedachten iets met mijn handen... Misschien kun je je er al iets bij voorstellen?
Meer over DinteIn bied een blowjob met slikken aan voor de man die een bankstel naar de stort kan brengen. Hij staat al in de garage, maar is vrij zwaar en lomp. Beloning er voor of er na.
Contact info van ElissaIk zoek iemand die een terras van 12m2 kan installeren in mijn tuin. Ik weet dat het een grote klus is en daarom bied ik me meerdere keren aan. Alles is mogelijk met mij.
Klussen voor Kaylee