Beertje uit Utrecht zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
De afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.
Contact info van TiemetjeKan iemand zo snel mogelijk mijn schoorsteen komen schoonmaken? De pros zijn zo duur en ik betaal veel liever in natura. Vind ik namelijk ook lekker. Is geil en economisch ;)
Sex date met JasminaHeren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?
Sexdating met MarijtjeIs hier iemand die mij een stevige massage kan geven? Ben net gescheiden, verhuisd en helemaal kapot. ALs je meweer op krachten kan helpen zal ik je belonen met een goede vrijpartij mt mij..
In natura met Lenke