Beertje uit Utrecht zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je 10 minuten met mijn borsten aan als jij een beton blok van 80 x 60 x 50 cm uit mijn tuin weg kan halen en naar de stort kan brengen. Beloning pas na het handenwassen.
Contact info van CarijnKan iemand mijn slaapkamer helemaal schilderen? Ook het plafond? Als alles klaar is mag je me lekker neuken. Mooie deal of niet? Ik heb alle potten verf al in de garage.
Sex date met RozemarijnMijn vaatwasser doet ht niet meer en er is gewoon niemand beschikbaar die mij uit de brand kan of wil helpen! Dna doe ik het maar op deze manier! Repatie = seks met mij
Sexdating met CelinaHey, ik heb een middelgrote electra job en als je ziet wat electriciens tegenwoordig kosten..! Ik doe liever een vergoeding met mijn lichaam dan dat ik zoveel betaal. Wie helpt me?
Contact info van Frouwke