Neuken met Beertje uit Utrecht voor lek repareren

Contact info van Beertje

Beertje uit Utrecht zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een lek in mijn keuken en ik heb geen idee hoe ik dit moet repareren. Is hier iemand die met zo snel mogelijk kan helpen? Ik betaal in natura...
Naam:
Beertje
Plaats:
Utrecht
Klus:
Lek repareren
Regio:
Utrecht
Beloning:
Neuken
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Beertje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Tiemetje · Tietjerksteradeel, Friesland
Beloning: Blowjob

De afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.

Contact info van Tiemetje
Jasmina · Zutphen, Gelderland
Beloning: Neuken

Kan iemand zo snel mogelijk mijn schoorsteen komen schoonmaken? De pros zijn zo duur en ik betaal veel liever in natura. Vind ik namelijk ook lekker. Is geil en economisch ;)

Sex date met Jasmina
Marijtje · Rijnwaarden, Gelderland

Heren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?

Sexdating met Marijtje
Lenke · Hellendoorn, Overijssel
Klus: Massage

Is hier iemand die mij een stevige massage kan geven? Ben net gescheiden, verhuisd en helemaal kapot. ALs je meweer op krachten kan helpen zal ik je belonen met een goede vrijpartij mt mij..

In natura met Lenke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.