Berendina uit Reimerswaal zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
My name is Ludmilla and I need help for translation to Dutch for important documents. I cannot pay with money. I have no money. I pay with body. I have big breasts.
Meer over LudmillaOp 3 meter hoogte hangt in mijn tuin een tak van 15cm doorsnee die er af moet. Ik kan dat niet alleen. Zou je mij daarbij kunnen helpen? In ruil voor een verwennerij met mijn hand?
Sex klus voor LuanaIk ben bang voor electriciteit en dus is het ophangen van een lamp een onmogelijke taak voor mij. Maar als jij dat voor me wilt doen dan zal ik jouw penis een fijne massage geven..
Klusjes voor RoxyHeren, ik heb een kamer die een flinke opknap beurt kan gebruiken. Ik ben daar zelf niet goed in en heb geen geld voor een pro.. Wat als jij het doet en ik betaal je in natura?
Hulp voor sex met Mieneke