Neuken met Ellemijn uit Stadskanaal voor fietsband plakken

Klussen voor Ellemijn

Ellemijn uit Stadskanaal zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Welke lieve man zou zo aardig willen zijn om mijn beide fietsbanden te komen plakken of vervangen? Beloning is na afloop bij mij op de bank ;)
Naam:
Ellemijn
Plaats:
Stadskanaal
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Ellemijn:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Emmelie · Montferland, Gelderland
Beloning: Neuken

Hi... ben onlangs geopereerd en mag niets zwaars tillen, maar ik heb wat lompe objecten die naar de stort moeten. Als je dat voor mij doet wacht ik daarna op jou, zonder kleren..

Klusjes voor Emmelie
Tialda · Hoogeveen, Drenthe
Beloning: Neuken

Sorry, geen foto van mijn gezicht, maar ik ben zeker niet lelijk! Help jij mij met het vullen en weggooien van een stuk of 15 vuilniszakken? Dan is dit voor jou...

Contact info van Tialda
Adriaantje · Zaanstad, Noord-Holland
Beloning: Neuken

Ik heb nogal wat onkruid in mijn tuin en ik heb last van mijn been, waardoor ik moeilijk kan staan, maar ik kan wel vrijen, mocht dat je interesseren bij wijze van beloning..

Meer over Adriaantje
Jentine · Lier, Antwerpen

Mijn koelkast moet dringend schoongemaakt worden, maar ik heb mijn pols verstuikt, dus ik kan niets doen nu. Wel open ik mijn beha voor je als je met wilt helpen..

Contact met Jentine
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.