Neuken met Fraukje uit Groningen voor dakpan vervangen

Klusjes voor Fraukje

Fraukje uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met enkele kapotte dakpannen die vervangen moeten worden. Ik heb reserve pannen, maar durf zelf het dak niet op. Als jij het doet, mag je daarna met me naar bed..
Naam:
Fraukje
Plaats:
Groningen
Klus:
Dakpan vervangen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Fraukje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Truus · Rhenen, Utrecht
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die mijn ramen kan wassen - binnen en buitenkans. Ik kan het zelf niet meer doen en het is echt nodig nu... Is het OK als ik je puur in natura vergoed?

Sex klus voor Truus
Alyssa · Littenseradeel, Friesland
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar een appartment in Friesland. Maar dat is moeilijk! Want ik heb 150.000 max! Wie me helpt zal ik op deze manier vergoeden, zoals op mijn foto ;)

In natura met Alyssa
Marije · Tubbergen, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die bij mij thuis een kraan kan installeren. Ik heb twee linkerhanden en geen man meer. Kan ik je eventueel ook op een originele manier vergoeden? In natura?

Meer over Marije
Geurtje · Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen

Wat als wij samen een spannende douche nemen? Lijkt jou dat wat? Dan moet je me wel eerst helpen met het verslepen van een grote eikenhouten kast in mijn woning...

In natura met Geurtje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.