Neuken met Fraukje uit Groningen voor dakpan vervangen

Klusjes voor Fraukje

Fraukje uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met enkele kapotte dakpannen die vervangen moeten worden. Ik heb reserve pannen, maar durf zelf het dak niet op. Als jij het doet, mag je daarna met me naar bed..
Naam:
Fraukje
Plaats:
Groningen
Klus:
Dakpan vervangen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Fraukje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Ellinoor · Hamont-Achel, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik heb een terras van 21m2 wat bedekt is onder een laag vuil die ik zomaar niet weg krijg. Mijn vraag is of iemand me daarbij kan helpen in ruil voor een vrijpartij na afloop.

Hulp voor sex met Ellinoor
Tiemetje · Sittard-Geleen, Limburg
Beloning: Blowjob

Ik heb een haag waar een stuk van af moet, maar ik ben niet zo fan van ladders en hoogtes, dus ik zoek iemand die me kan helpen en wie ik kan belonen met een blowjob.

Klusjes voor Tiemetje
Luana · Maassluis, Zuid-Holland
Beloning: Handjob

Op 3 meter hoogte hangt in mijn tuin een tak van 15cm doorsnee die er af moet. Ik kan dat niet alleen. Zou je mij daarbij kunnen helpen? In ruil voor een verwennerij met mijn hand?

Sex klus voor Luana
Joke · Twenterand, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik ben oud en stijf en ik heb een vaatwasser, wasmachine en droger die ik naar een andere plek moet verhuizen. Ik heb geen geld, maar wel een lekker rijp lijf..

Sex klus voor Joke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.