Gerrieke uit Nuth zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik heb een grote zware houten kast die van de woonkamer naar de eetkamer verlaatst moet worden en dat lukt me nooit alleen... Wat als jij me komt helpen en ik jou na afloop afzuig?
Hulp voor sex met LienekeIk kan mijn kleren niet meer wassen, omdat mijn wasmachine kapot is. Wie hem gratis kan repareren zal ik een keertje lekker aftrekken, als je dat fijn vindt..
Meer over AlexiaHoi allemaal, ik ben op zoek naar een nieuwe woonruimte voor mij alleen. Niet gemakkelijk! Daarom wil ik de gouden tipgever graag belonen met een intiem moment met mijzelf..
Hulp voor sex met TeisjeIk ben genoodzaakt om hier een advertentie te plaatsen, want ik heb dringend een reparatie uit te laten voeren. Het is niet moeilijk voor een klusjesman, wel voor mij. In vergoed in natura
Hulp voor sex met Saar