Hailey uit Leek zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'leren koken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben onlangs in een nieuwe woning ingetrokken en de badkamer moet diep gereinigd worden, maar ik heb geen geld voor een pro, dus ik zoek hier iemand die ik met seks kan betalen.
Klussen voor ElisabethIk hoorde dat je hier gemakkelijk hulp kunt vinden... Iemand die interesse heeft in het opruimen van mijn huis, samen met mij? En na afloop samen een warme douche nemen, etc ?
Klussen voor DanishaIk vindt het concept van deze site heel gaaf en ik wil graag meedoen :)) Ik bied als klusje aan het schoonmaken van mijn badkamer en als die glimt kom je bij mij op bed liggen ;)
Contact met FrekeIk moet een weekendje weg binnenkort en ik zoek iemand die mijn hond eten wil geven op zaterdag en zondag. Ik laat je als beloning met mijn borsten spelen, als je wil..
In natura met Janny