Janieke uit Aa en Hunze zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om eenmalig met je te vrijen op voorwaarde dat je me helpt bij het decoreren van mijn kamer. Ik haat witte muren! Maar ben niet zo handig..
Sex klus voor MalouIk heb een achterstand op school opgelopen die ik graag weg wil werken, om te kunnen slagen dit jaar, maar ik heb echt bijles nodig. Wil iemand dat geven in ruil voor seks?
In natura met WendeHi, I need help for translations! I come from Thailand and I live in Netherlands now. I need smart man for translation. I'm poor, but I have nice body... ;-) ;-) Understand?
Contact met KamalaZou iemand mij kunnen helpen bij het ophangen van een grote kristallen kroonluchter? Het lukt me nooit zelf... Ik zal je belonen in natura. Of met geld als je dat liever hebt :/
Klusjes voor Zwaantje