Janneke uit Rotterdam zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik kijk vaak complimenten over mijn borsten, dus ik wil ze nu gebruiken om je te betalen voor het plakken van mijn fietsband. Na de reparatie mag je je handen wassen en mijn borsten betasten.
Klusjes voor JennekenLief milfje zoekt hulp! Ik zoek met spoed een schoorsteenveger en ik ben bereid om je te belonen met mijn lichaam. Ik ben sowieso ruimdenkend en altijd wel in voor een vrijpartij.
Meer over ThijsjeIk heb 40m aan laurieren die gesnoeid moeten worden en ik vind dat een klote klus, maar ik beloon degene die dat voor mij wil doen, in natura.. alles is mogelijk
Hulp voor sex met MarlouOk, ik heb een muur die ik graag paars wil hebben, maar ik heb geen materiaal en ook geen geld. Wie mij kan helpen zal ik pijpen tot de laatste druppel..
Contact met Evi