Jimke uit Mesen zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mijn konijn voeren in het weekend? Maar een enkele keer. Je kunt via mijn tuin het hok bereiken. Ik laat je daarna met mijn borsten spelen bij wijze van vergoeding.
Klusjes voor EsmayIk heb een verstopte afvoer en chemische producten lossen het niet op. Wie kan mijn wastafel ontdoen van deze ontstopping? Mag je daarna een beetje met mijn borsten spelen..
Hulp voor sex met DoorIk moet van mijn verhuurder de struiken in de voortuin bijhouden, maar ik heb daar geen zin in en ook geen gereedschap. Doe jij het? Dan vergoed ik je met mijn borsten en misschien wel meer..
Sex klus voor AliesKan ik je met deze foto verleiden tot een auto reparatie? Hij moet verkoopklaar gemaakt worden... De beloning is dus wat je hier op deze foto ziet. Na afloop uiteraard ;)
Klusjes voor Lenthe