Neuken met Johanneke uit Tongeren voor dakpan vervangen

Meer over Johanneke

Johanneke uit Tongeren zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Door de storm is een dakpan van mijn dak weggevlogen en nu lekt het in mijn kamer. Wie het repareert mag me een keertje compleet hebben. Zo zie ik er uit
Naam:
Johanneke
Plaats:
Tongeren
Klus:
Dakpan vervangen
Regio:
Vlaams-Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Johanneke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Mijke · Slochteren, Groningen
Beloning: Neuken

Zoals je ziet moet ik verhuizen. Ik ben al aan het inpakken, maar het is me allemaal te zwaar. Ik zoek daarom wat hulp en ik wil voor die hulp betalen door middel van sex met mij.

In natura met Mijke
Esin · Mechelen, Antwerpen
Klus: Vertaling
Beloning: Neuken

Hi, I\'m from Afghanistan and I need Dutch man for translation of documents. I don\'t understand much. It\'s important. I will pay with body. It\'s me on photo. Please, help me

Hulp voor sex met Esin
Geurtje · Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen

Wat als wij samen een spannende douche nemen? Lijkt jou dat wat? Dan moet je me wel eerst helpen met het verslepen van een grote eikenhouten kast in mijn woning...

In natura met Geurtje
Frouwke · Oldenzaal, Overijssel
Beloning: Neuken

Hey, ik heb een middelgrote electra job en als je ziet wat electriciens tegenwoordig kosten..! Ik doe liever een vergoeding met mijn lichaam dan dat ik zoveel betaal. Wie helpt me?

Contact info van Frouwke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.