Johanneke uit Tongeren zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die mij kan helpen met het installeren van een toilet... De pot is besteld en komt binnenkort aan. Na afloop van de klus kunnen we samen douchen..
Hulp voor sex met LindsayHeren, mijn vaatwasser is stuk en een professionele reparatie is te duur voor mij. Wie kan mij helpen en wie accepteert een kleine vergoeding in natura? Alleen als het werkt!
Sex date met AngeliekeIk hou er van om naakt te zonnen, maar mijn buren kunnen me zien. Ik zoek nu dus hulp bij het installeren van een schutting en als dat lukt ben ik bereid om samen met jou te testen of hij ons beschut ;)
Sex klus voor JacomijntjeIk ben een zwangere vrouw en sinds kort alleenstaande en ik zoek iemand die met kan helpen mijn zwembad op te ruimen (schoonmaken en opvouwen). Als beloning zal ik je pijpen.
In natura met Jenny