Neuken met Johanneke uit Tongeren voor dakpan vervangen

Meer over Johanneke

Johanneke uit Tongeren zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Door de storm is een dakpan van mijn dak weggevlogen en nu lekt het in mijn kamer. Wie het repareert mag me een keertje compleet hebben. Zo zie ik er uit
Naam:
Johanneke
Plaats:
Tongeren
Klus:
Dakpan vervangen
Regio:
Vlaams-Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Johanneke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Fieneke · West Maas en Waal, Gelderland

Heren... ik bied jullie mijn lichaam aan voor een avondje, maar dan moet ik wel een werkende elektra configuratie in mijn nieuwe keuken hebben. Wie kan mij daar bij helpen?

Klusjes voor Fieneke
Wyke · Hoogeveen, Drenthe
Beloning: Neuken

Mijn hond heeft een groot gat gemaakt in een van mijn muren en ik vind de offertes echt te duur. Ik vind het echter geen probleem in de klus in natura te vergoeden..

Contact info van Wyke
Emmelien · Almere, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik heb een nogal groot en zwaar bed dat naar boven gedragen moet worden. Ik kan dat niet alleen... Als je me helpt, testen we het daarna samen uit, is dat een deal?

Sex klus voor Emmelien
Betje · Brunssum, Limburg
Beloning: Neuken

Ok, het is niet de meest recente foto van me, maar ik ben niet veel veranderd. Ik upload deze om je te laten zien wat je krijgt wanneer je me komt helpen met wat zware klusjes..

Sexdating met Betje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.