Joke uit Twenterand zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een nieuw parketje nodig, maar het heeft me al veel te veel geld gekost. Ik heb niemand die het gratis voor me wil leggen. Daarom betaal ik graag in natura.
In natura met AnneleenHey... ik bied me aan voor een uurtje als je mijn tuin leeg kunt halen. Er staat een hoop grof vuil dat echt weg moet, maar dat lukt mij nooit alleen. Een busje is zeker nodig.
Sex klus voor BeatrijsIk woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..
Klusjes voor FrancienWij zijn twee studentes en we gaan samen op kamers, maar we hebben geen geld voor de verhuizing. Als jij het voor ons doet, mag je ons beiden hebben, zo lang als je wilt.
Sex klus voor Jessica