Joke uit Twenterand zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik kan mijn kleren niet meer wassen, omdat mijn wasmachine kapot is. Wie hem gratis kan repareren zal ik een keertje lekker aftrekken, als je dat fijn vindt..
Meer over AlexiaIk zoek een handige man die goed met de hamer overweg kan en die een reparatie uit kan voeren voor mij. Ik kan helaas niet anders betalen dan in natura met mijn lijf.
Contact met AnnigjeIk ben bereid om je een echte handjob te geven als jij de olie komt verversen van mijn auto. De beloning krijg je alleen maar als de klus geklaard is. Ik schijn er goed in te zijn..
Contact met DerkjeHey! Iemand met een auto die mij af en toe op zaterdag ochtend van Antwerpen naar Rotterdam kan rijden? Ik heb nog geen baan, dus ook geen geld, dus ik vergoed je met mijn borstjes!
Klussen voor Tialda