Lexi uit De Bilt zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'onkruid wieden'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek een nerd die een unzip programma kan installeren op mijn PC. Ik snap er niets van, maar volgens mij is het redelijk simpel. Beloning: mijn borsten voor 5 minuten
Contact met HeleenGoedendag, ik heb een klein timmerklusje voor een handige man en qua beloning had in gedachten iets met mijn handen... Misschien kun je je er al iets bij voorstellen?
Meer over DinteAls gevolg van een klein ongelukje zit er een gat in mijn muur dat gedicht moet worden, want het is een huurwoning. Wie me helpt, mag lekker met mijn borsten spelen.
Meer over LieckeHandige jongen gezocht die mijn fietsband wil plakken! Ik kan je er niet voor betalen, maar kan je wel even met mijn tietjes laten spelen, als je dat leuk vindt!
Contact met Pietsje