Lijntje uit Brielle zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'grote opruiming'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om met je te vrijen als je me gratis helpt om mijn zwembad op te ruimen en schoon te maken. Het staat in de tuin en is rond met een diameter van ongeveer 4 meter.
Sexdating met MiliaIs hier iemand die een beetje verstand heeft van printers..? Is deze foto overtuigend genoeg om je naar mij te komen en mijn printer aan de praat te krijgen..?
Klussen voor VayenIk zit met een probleem, mijn wasmachine kan het water niet meer kwijt. Ik heb geen geld voor een professional, maar misschien is hier een handige man die mij zou willen helpen?
Meer over ZwaantjeZoals je kunt zien moet ik afvallen en mijn dokter zegt dat ik gezonder moet leren koken. Maar daar voor heb ik hulp nodig. En zou ik voor die hulp dan in natura kunnen betalen?
In natura met Tinka