Liselore uit Oostende zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand een zware tafel komen ophalen en wegbrengen? Eenmaal in je busje of op je aanhanger mag je je even lekker vermaken met mijn blote borsten. Aanraken en likken.
Sex klus voor ElmiDit is wat ik je kan bieden in ruil voor een muur van 2m50 bij 3m die helemaal gestuced moet worden. Geen idee hoe lang dat duurt, maar als het klaar is ben ik even helemaal van jou ;)
Klussen voor LiekeIk hou van shoppen en van mooie kleren, maar mijn spaarpotje is nogal leeg... Ik zoek dus iemand die mij geld zou kunnen lenen en als rente een handjob accepteert :)
Sex klus voor MiekeIs hier iemand met zijn zuigding om een toilet te ontstoppen? Wil jij me uit de brand helpen? Ik kan je niet betalen met geld, maar je mag wel even met mijn tieten spelen.
Contact met Zinzi