Magdalena uit Hoogstraten zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vinyl vloer leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn computer loopt steeds vast en ik snap niets van de helpdesk. Ik heb geen geld voor een specialist, dus ik probeer het maar eens op deze manier.. Iemand..?
In natura met TruusAls jij een spannend avontuurtje met mij wilt beleven zul je me eerst moeten helpen met hen schilderen van mijn overkapping... Alleen de buitenkant :)
Contact met FreekeZou iemand mij kunnen helpen bij het ophangen van een grote kristallen kroonluchter? Het lukt me nooit zelf... Ik zal je belonen in natura. Of met geld als je dat liever hebt :/
Klusjes voor ZwaantjeIk heb absoluut geen verstand van computers, maar ik heb een zip programma nodig, volgens mijn baas. Wie kan dat voor me doen, in ruil voor even spelen met mijn borsten?
Meer over Alexandra