Marije uit Harderwijk zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tuin doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben heel dringend op zoek naar een woonruimte voor mij alleen! Ik woon nu in een hotel! De gouden tip zal zeer genereus beloond worden door mij, in natura!!
Sexdating met CocoOp mijn dak liggen drie gebroken dakpannen die vervangen moet worden. Ik kan dat zelf niet en ik heb ook geen geld voor een vakman. Ik vergoed de klus in natura.
Hulp voor sex met NetteIk heb een nieuwe droger gekocht maar ik mis dat extra stopcontact om hem aan te sluiten. Wie kan mij daarbij helpen en wie accepteert een vergoeding in natura ipv euros?
In natura met IreneWe willen graga pizza's bakken, maar onze oven is echt te smerig voor woorden. Als jij hem schoonmaakt, mag je een uurtje met ons tweetjes doorbrengen, ter compensatie..
Sex date met Annemiek