Marije uit Tubbergen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zou grag hulp willen bij het schilderen van mijn slaapkamer, want ik heb ene hekel aan witte muren. Ik betaal alleen maar in natura! Wegens geldgebrek..
Sex date met LizHoe zou jij het vinden als jij die lijf voor een uurtje krijgt, nadat jij voor mij 3 kallax meubels hebt opgezet? Ik doe dit niet alleen uit noodzaak, maar ook voor mijn plezier.
Sex klus voor ChrisjeHallo allemaal, ik heb een grote lading verfpotten die naar de stort moeten, maar ik heb geen auto. Als je mij helpt mag je met mij een spannende douche nemen.
Contact met LivineWie kan mij helpen om dit jaar weer het zwembad op te zetten? Mijn ex deed dat altijd voor mij, maar ik ben nu alleen en ik snap er helemaal niets van :(
Contact info van Ritaje