Marije uit Tubbergen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is hier iemand die mij zou willen komen helpen om een nieuwe deurbel bij mij thuis te installeren? Ik heb geen geld, maar ik kan je een momentje met mijn borsten aanbieden..
In natura met GeertjeFoto genomen in de snackbar van mijn ouders.. Ik wil hen eens verrassen met een super deluxe recept, wie kan mij iets heel speciaals leren koken? Jouw beloning daarvoor? Ikke ;)))
Hulp voor sex met HaileyKan iemand mij helpen om whatsapp op mijn telefoon te installeren? Ik krijg steeds een error. Ik heb niemand die me wil helpen. Als je een lekker vent bent mag je me daarna neuken.
Sex date met KarmijnHeren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?
Sexdating met Marijtje