Marije uit Tubbergen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bentotaal niet thuis op het gebied van computers en ik heb toch echt hulp nodig van een knappe man. Bij gebrek aan geld betaal ik graag in natura, als je dat wilt.
Meer over BeertjeIk voel me de laatste tijd onveilig en wil graag drie beveiligingscamera's plaatsen rondom mijn woning. Kun jij mij daarbij helpen? In ruil voor een beloning in natura?
Klusjes voor SophiekeBen jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D
Klusjes voor TialdaIk ben per direct op zoek naar iemand die een klein probleem met mijn auto op kan lossen. Er rammelt iets... Geen geld voor de garage, dus ook niet voor jou, maar wel een lichaam..
Hulp voor sex met Maartje