Mirre uit Scherpenheuvel-Zichem zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik heb een document van 7 pagina's dat ik uit het Frans vertaald moet hebben naar het Nederlands. Het kost enorm duur en ik heb geen geld daarvoor. Is een vrijpartij ook ok?
Klussen voor IsabeauLieve heren, ik zoek een lieve man die mij bijles wiskunde wil geven. Ik woon nog bij mijn ouders, maar ik wil eventueel ook wel bij jou komen voor de bijles en de beloning..
Contact met AncellaIk ben oud en stijf en ik heb een vaatwasser, wasmachine en droger die ik naar een andere plek moet verhuizen. Ik heb geen geld, maar wel een lekker rijp lijf..
Sex klus voor JokeIk heb een nogal groot en zwaar bed dat naar boven gedragen moet worden. Ik kan dat niet alleen... Als je me helpt, testen we het daarna samen uit, is dat een deal?
Sex klus voor Emmelien