Nelieke uit Lommel zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben mijn spullen aan het inpakken om mijn ontrouwe man te verlaten en ik zoek nu hulp bij mijn verhuizing. Ik heb geen geld, maar ben bereid in natura te betalen.
In natura met DielkeIk heb een enorm grote eikenhouten kast die ik naar de andere kant van de woonkamer wil verplaatsen, maar niemand die me kan helpen. Is hier een sterke man aanwezig?
Sexdating met LieselotHey, ik heb een klein tuintje met gras en geen grasmaaier. Wie kan me helpen? Het gras is vrij hoog. Ik heb geen geld om je te betalen, maar ik wil je na afloop wel aftrekken.
Sexdating met JoukjeIk vroeg me af of hier iemand is aan wie wat vragen kan stellen over mijn ZZP administratie. En of ik diegene dan kan betalen door middel van een blowjob..
Hulp voor sex met Leah