Noalie uit Dronten zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik hoorde dat ik hier goedkope werklui kan vinden! Ik heb geen geld, maar zit met een muur met een deuk erin. Kan iemand die komen herstellen? In ruil voor een moment met mijn borstjes.
Contact info van CarolineHelp help, mijn wasmachine is helemaal naar de klote en ik heb twee kinderen en een hoop vuile was. Kan iemand me helpen? Vergoeding in natura: 1/2 uur seks met mij.
Sex date met MijntjeWelke lieve man zou zo aardig willen zijn om mijn beide fietsbanden te komen plakken of vervangen? Beloning is na afloop bij mij op de bank ;)
Klussen voor EllemijnIk wil mijn muren opnieuw doen in de woonkamer. Ik doe alles zelf, behalve het stuccen. Daar heb ik een hekel aan. Kan iemand me helpen? De beloning zal goed zijn.
Klussen voor Mia