Neuken met Serap uit Scherpenheuvel-Zichem voor vertaling

Hulp voor sex met Serap

Serap uit Scherpenheuvel-Zichem zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben Turkse en ik heb nodig vertaling van document. Geen geld voor vertaling. Ik betalen met liefde als je willen vertalen van 2 papieren voor mij. Ok?
Naam:
Serap
Plaats:
Scherpenheuvel-Zichem
Klus:
Vertaling
Regio:
Vlaams-Brabant
Beloning:
Neuken
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Serap:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Reijertje · Schouwen-Duiveland, Zeeland

Ik zoek iemand die een aantal grote meubels voor mij kan verhuizen. Wegens scheiding heb ik weinig financiële middelen over. Maar een vergoeding in bed kan ik wel geven.

Klussen voor Reijertje
Hilje · Eemnes, Utrecht

Ik zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)

Klusjes voor Hilje
Hendrieke · Almere, Flevoland
Beloning: Blowjob

Ik snap gewoon niet waarom mijn vaatwasser het niet meer doet. Maar wie de oplossing heeft kan rekenen op een blowjob van mij. Alleen als het echt 100% werkt!

Contact met Hendrieke
Tiemetje · Tietjerksteradeel, Friesland
Beloning: Blowjob

De afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.

Contact info van Tiemetje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.